Refleksja:(

A place for all other topics / Miejsce na inne dyskusje
ptako
Pułkownik

Re: Refleksja:(

Post by ptako » Thu Jan 03, 2019 9:56 pm

Spoko, czekamy aż zatęsknisz :twisted:
signature image of 7392
"The three best things in life are a good landing, a good orgasm, and a good shit.
A night carrier landing is one of the few opportunities to experience all three at the same time."

Ciupek
Kadet

Post by Ciupek » Thu Jan 03, 2019 10:12 pm

ale ze co ?? chyba gość jest po wojaku....
oj Boże nic miłego odpoczynku i widzimy się w niedziele :D

pozdrowienia !!

Ignas
Kadet

Post by Ignas » Thu Jan 03, 2019 11:48 pm

Whisky Tango Foxtrot

Ciupek
Kadet

Post by Ciupek » Fri Jan 04, 2019 8:24 am

Ale postanowienie noworoczne " nie będę latał " się nie liczy wymyśl coś innego typu , " nie jem mięsa " ....
Nie nie to też nie pasuje ...
" Będę więcej pił" to jest ok 😎

ptako
Pułkownik

Post by ptako » Fri Jan 04, 2019 11:07 am

Gru.
Jeszcze jedno odnośnie wczorajszego lotu - za separację odpowiada skrzydłowy :twisted:
Także kraksa to również wina mojego gapiostwa i tego, że bardziej wpatrywałem się w tankowiec niż na twoją maszynę... Jak spojrzałem w prawo to było już za późno, bo mogłem praktycznie odczytać numer seryjny twojego TGP :lol:
signature image of 7392
"The three best things in life are a good landing, a good orgasm, and a good shit.
A night carrier landing is one of the few opportunities to experience all three at the same time."

Ciupek
Kadet

Post by Ciupek » Fri Jan 04, 2019 4:55 pm

Ale to jest refleksja do jakiegoś zdarzenia czy spać po nocach nie możesz?
Bo jak dla mnie to przykład z ciebie biorę i chciałbym kiedyś tam panowaniac nad maszyną jak ty gru .
Więc jak dla mnie zlizuj majty panie!! A kraksy się zdarzają nawet w realu więc nie ma czym się przejmowac no chyba że już ci się znudziło latanie z nami " sad face "

Ignas
Kadet

Post by Ignas » Fri Jan 04, 2019 5:12 pm

Ja zasadniczo pobieżnie zgadzam się z przedmówcą bo co dziwne jego słowa mądrze brzmią.

Więc proponuję żeby Gru wracał i np nauczył mnie i Ciupka latać harrierem

Ciupek
Kadet

Post by Ciupek » Fri Jan 04, 2019 5:38 pm

Ignas chcesz zebym napisal takiego samego posta jak gru ?? czyli ze głupio gadam to nie latam ?? kazdy lata jak najlepiej umie i nikt nie urodzil sie doskonaly , no sory ja jestem doskonaly.. przynajmniej tak mowia dziewczyny ... ok moja corka tak mowi :D ale to tez kobieta :D

Gru wez nie pierdol i bawimy sie dalej w symulacje walk powietrznych najlepiej jak umiemy nikto do nikogo nie ma pretensji i nikt nikogo nie ocenia .... no ok Wy oceniacie ale to krytyka motywuje dzieuje juz nie bede pisal bo otwieram piwo i skonycz sie madre pisanie ./...

Sowinek
Gość Honorowy

Post by Sowinek » Sat Jan 05, 2019 9:24 am

Ciupek ma rację. Gru weź nie pierdol. Daj sobie więcej luzu w treningach a przełoży się to na misje oficjalne. W końcu to ma bawić. A i zmień samolot na właściwy ... wiesz, jeśli jest za szybki to na początek nie używaj dopalacza :)

VFA-313_Poko

Post by VFA-313_Poko » Sat Jan 05, 2019 5:02 pm

Pozwolę sobie zabrać głos. Nie ma się czym przejmować Gru. Koniec końców to tylko zabawa. Różnica jest taka, że my "oficjalnie zrzeszeni" jak to się przyjęło w niektórych kręgach mówić, podchodzimy do naszego hobby bardzo poważnie - i bardzo dobrze. Staramy się jak umiemy, nie trollujemy, nie psujemy innym zabawy, a wręcz przeciwnie - staramy się tworzyć klimat i imersję w czasie misji. Przynajmniej jestem pewny, że u Was w stu procentach był wypadek. Za to nie jestem pewien drugiego przypadku, gdzie tanker dostał z AIM-120. Możemy potem czytać różne teatralne kłótnie w chat'cie, przypomnienia o MASTERM ARM, itp., ale czy to był na prawdę przypadek/wypadek? Nie sądzę... Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię? ;)

Post Reply