O nas

Forum logo
Facebook - WINGED HUSSARS

Aktualnie używamy/currently in use:
DCS 2.0 Open Alpha: 2.0.1.49921
DCS: 1.5.3.51218 <-- UPDATED 2016-03-16
Teamspeak: 3.0.18.2
UniversRadio: 0.0.2.3-FB beta


Locked
User avatar
Sowinek
Gość Honorowy
Posts: 426
Joined: Mon Jun 25, 2012 11:31 pm

O nas

Post by Sowinek » Sat Jan 04, 2014 9:39 pm

Pierwsza produkcja Digital Combat Simulator Ka-50 zmieniła całkowicie kształt dotychczasowych wyobrażeń o symulatorach lotniczych. Black Shark był symulatorem rosyjskiego śmigłowca szturmowego Ka-50 i stanowi pierwszą odsłonę zapowiadanego cyklu.
W kolejnych częściach producent obiecywał m.in. takie maszyny jak A-10 Thunderbolt II „Warthog” czy AH-64A „Apache”. Zmiany w kodzie tworzącym szkielet gier serii Lock On, jak również nowa szata graficzna zaowocowały niespotykanie realistycznym przedstawieniem samolotów i śmigłowców dostępnych w grze. Realizm ten dotyczy również dynamiki lotu, modeli instrumentów pokładowych czy systemów awioniki i uzbrojenia (szczegółowy system zniszczeń, zaawansowana fizyka pocisków, rakiet itp.). Po wypuszczeniu na rynek pierwszej bety A-10 świat symulacji lotniczych zadrżał w posadach. Gra od samego początku podnosiła wysoko poprzeczkę wymagając od graczy posiadania na tamte czasy sprzętu z górnych półek. Niestety nie każdego było na to stać.

Image

Pod koniec 2011. na forum PVAF oficjalnie rozpoczęła swoją działalność Eskadra A-10. Pierwszym Dowódcą nowo powstałej jednostki był Sanch0. Od samego początku głównym założeniem grupy było wykonywanie lotów ,które jak najbardziej zbliżone będą do realizmu. Możliwości ,które dawał ten symulator były podstawą do stworzenia zupełnie innego obrazu wykonywania lotów niż np. w serii Lock On. Lotów w których można zastosować procedury obsługi systemów pokładowych samolotu a dzięki nowej niespotykanej dotąd fizyce latać zgodnie z przepisami stosowanymi w prawdziwym życiu lotniczym.

Nie wszystkim to odpowiadało. Dotychczasowe przyzwyczajenia wirtualnych pilotów były zupełnie sprzeczne z tym za co się wzięliśmy. Bezsensowne latanie i strzelanie do wszystkiego co się pojawiło na niebie wzięło po części górę i kilka osób opuściło naszą jednostkę. Na dzień dzisiejszy Eskadra skupia grupę ludzi, którzy są zgrani. Wykazują dużą inicjatywę i zaangażowanie w tym co robią. Chcą latać i dalej się rozwijać. Nie uważamy siebie za super pilotów ale każdy dzień, każda kolejna godzina w powietrzu przynosi coś nowego. Mamy przekonanie ,że zmierzamy we właściwym kierunku.

Image


Przez ostatnie pół roku sporo się wydarzyło w świecie produkcji DCS. Firma wypuściła na rynek następny moduł, zupełnie nieoczekiwany DCS P-51 a kolejne zapowiedzi stworzyły obraz ,który żadnemu z nas nawet nie śnił się po nocach. Urzeczywistnienie nie tylko symulacji w powietrzu ale całego pola walki. Na początku czerwca 2012 nasza grupa postanowiła wyjść na przeciw nadchodzącym wydarzeniom i założyć własne forum ,które w przyszłości będzie skupiać miłośników wszelkich produkcji opartych na DCS WORLD.

Image

Na dzień dzisiejszy jesteśmy optymistycznie nastawieni. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości obok naszej Eskadry powstaną inne grupy bazujące na samolotach, śmigłowcach czy pojazdach naziemnych. Wszystko po to aby całe forum ludzi mogło spotkać się w jednym wirtualnym świecie zachowując przy tym maksymalnie wysokie realia współczesnego funkcjonowania sił zbrojnych.

Jeśli jesteś ambitny. Masz grupę kolegów z, którymi grasz na różnych serwerach? Szukasz swojego miejsca w wirtualnym świecie? Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony na Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest